اعتراف

شب گذشته اعتراف عده ای از بخت برگشتگان را در سیمای جمهوری اسلامی دیدم که معترف بودند برای ترور دانشمندان هسته ای ایران به اسراییل رفته، آموزش دیده اند و بعد به فلان و بهمان روش چند استاد فیزیک را به قتل رسانده اند! با توجه به این که ممکن است فرصت اندک باشد و ما تا بیاییم ثابت کنیم روباه هستیم یا نه نیستیم دممان را از دست بدهیم و فارغ از همه نکاتی که وجود دارد و این سناریوی مسخره را به چالش می کشد از جمله اینکه اسراییلی ها اینقدر احمق نیستند که برای ضربه زدن به فعالیت های هسته ای فرمان به ترور اساتید فیزیک دانشگاه بدهند و بسیاری مطالب دیگر ترجیح می دهیم یک بار دیگر در فضای مجازی اعتراف کنیم که . . . بله اعتراف کنیم که

1-  ما یعنی من! اعتراف می کنم جاسوس سیا بوده ام البته همزمان جاسوس موساد هم بوده ام و صد البته  جاسوس سرویس های اطلاعاتی انگلیس و فرانسه هم بوده ام و هزار البته جاسوس چند جای دیگر هم بوده ام که خودم خبر ندارم و می توانید در صورت ضرورت از برادر حسین بپرسید هر چه گفتند دربست قبول دارم.

2- من یعنی اینجانب! اعتراف می کنم بارها فریب خورده و نوکر بی مزد و مواجب دشمن شده ام و نتوانسته ام به وظیفه الهی خود عمل کنم این قدر ناشی بوده ام که تاکنون چند بار به اسراییل و آمریکا سفر کرده ام ولی نفهمیده ام دارم چه می کنم و کجا هستم و دشمن با من دارد چه می کند و من قرار است با دوستان چه بکنم و همینطور نفهمیده کارهایی کرده ام که برادر حسین فهرست اش را دارد هر چه گفتند دربست قبول دارم.

3- اینجانب یعنی بنده! اعتراف می کنم که تاکنون چند عالم ربانی را به شهادت رسانده ام و در شهادت شهید صیاد شیرازی که آقای سالک کاملا در جریان هستند دست داشته ام و در جریان شهادت شهید کاظمی و بقیه سرداران سپاه هم من بنزین هواپیمایشان را کم زدم و به نرخ آزاد فروختم و پولش را به خواهر منافقی که در زندان بود دادم تا بمبی در حرم امام رضا بگذارد و اینها را هم برادر حسین بیشتر از خودم می داند هر چه گفتند دربست قبول دارم.

4- بنده یعنی حقیر! اعتراف می کنم همان زمان که در کنفرانس برلین در حال خیانت بودم در اردوگاه اشرف هم بودم و در همان حال داشتم از توده ایها خط می گرفتم و به سلطنتی ها خط می دادم در این زمینه نیز برادر حسین کاملا از من آگاه ترند هر چه گفتند دربست قبول دارم.

5- حقیر یعنی این سرگشته بی مقدار اگر اعترافات بالا کافی نیست اعتراف می کنم به هزاران زنا و لواط و شرب خمر و دزدی از بیت المال ( صدای برادر حسین می آید که : ببخشید این یکی اخیرا از فهرست خلاف ها حذف شده و اعتراف نمی خواهد پاکش کنید! تا سه هزار میلیاردش پاسخ آزمایشگاهی داده داریم روی تولید انبوه اش کار می کنیم  موارد دیگر را بنویس) 

/ 0 نظر / 13 بازدید