لعنت بر بی عقلیتان

1- مدتی پیش آقای نصر استاندار استان اصفهان در دولت احمدی نژاد در بازدید از پروژه بزرگ تجاری و تفریحی معروف به سیتی سنتر در نزدیکی اصفهان افاضه فیض فرمودند که جای یک مسجد در این محل خالی است به عبارتی گلایه نمودند که چرا این همه می خواهید خرج فروشگاه و سینما و محل بازی بچه ها و . . . کنید ولی یک مسجد در نظر نگرفته اید.

2- من البته نمی دانم سازنده این پروژه تغییری در آن ایجاد کرده و مسجد هم به آن افزوده یا نه

3- ولی می دانم در حالی که میلیاردها تومان تاکنون خرج مسجد مصلای اصفهان شده و هنوز هم یک نماز در آن برگزار نشده، فروشگاه بسیار بزرگی در این مسجد راه اندازی شده که گرچه من ندیده ام و علاقه ای هم به دیدنش ندارم ولی فراوان شنیده ام که در اصفهان و کشور کم نظیر است!

  به راستی تا کی زعمای نادان انصار حزب الهی می خواهند به زور پارک ها و فروشگاه ها و پیاده روها را نمازخانه کنند و مساجد را فروشگاه و محل کاسبی! و فکر کنند دارند برای خدا می تلاشند! بابا ول کنید این مملکت را.

 آن موقع که جنگ بود و باید می آمدید می جنگیدید پشت جبهه دنبال روسری و توسری زوری بودید یعنی به اسم دین از عمل صالح فرار می کردید حالا هم موقع عبادت به جای مسجد بساط ریای خود را در پارک پهن می کنید. به دنبال ساخت مسجد در پروژه تجاری می روید بعد مسجد مصلای شهر را فروشگاه می کنید.لعنت بر این همه بی عقلیتان

/ 1 نظر / 11 بازدید
مجتبي

سلام تبادل لينک موافقيد؟ خبرم کنيد golebenafsh.mihanblog.com ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ آيا مي دانيد کسب درآمد از "ويترين" چقدر آسان است؟ با درآمد بيش از 1,000,000 تومان در ماه پذيرش نمايندگي فروش در سيستم ويترين 88 با درآمد بيش از 1,000,000 تومان در ماه + حقوق ثابت ماهيانه http://forosh-vitrin88.orq.ir _____________________ http://salvatagahi.mihanblog.com