احمدی نژاد برنده نظر سنجی بین المللی یا خارجی

       آقای مشایی یار غار احمدی نژاد جمله ای را فرموده اند که قبل از آن نیز توسط پروفسور بیسواد مولانا و چند روز پس از کودتا از سیمای جمهوری اسلامی بیان شده بود و آن این است که " در همه نظرسنجی های بین المللی آقای احمدی نژاد برنده انتخابات بود "!

       نه آن روز من فهمیدم نظرسنجی بین المللی چیست و کجا صورت می گیرد و نه امروز.  اگر کسی می داند به این بنده بینوا نیز بگوید تا یاد بگیرم آیا خارجی هایی به ایران آمده اند و از مردم نظر سنجی کرده اند و این اسمش شده نظرسنجی بین المللی؟ یا از همان خارج مثلا با تلفن از مردم ایران پرسیده اند؟ یا از مردم خودشان پرسیده اند؟ چه کار کرده اند که اسمش نظرسنجی خارجی یا بین المللی بوده است؟

       از این که در زیر جملات " گه هر بار " آقای مشایی را آورده ام عذر خواهی می کنم 

وی ( مشایی ) افزود: در حالی که همه نظرسنجی های جهانی از پیروزی قطعی آقای احمدی نژاد خبر می داد، ولی سه چهار ماه آخر گفتند انتظار تحرک از ما برای تعاملات نداشته باشید چون فضا برای ما میسر نیست. اگر شما انتخاباتی برگزار کنید و آقای احمدی نژاد مجدداً انتخاب شود ما می توانیم در برابر فشارهای آمریکا و دو سه کشور اروپایی مقاومت کنیم و برای مردم جواب خوبی هم داریم تا با شما همکاریهای مان را ادامه دهیم.

مشایی ادامه داد: مخالفان، توانمندی همه سرویس های جاسوسی را به کار گرفتند و در این انتخابات از آن استفاده کردند. آنها بر این باور بودند که چاره ای نداریم برای اینکه 4 تا قطعنامه صادر کردیم و آبرویمان رفته است و نمی توانیم الان تسلیم بشویم. آنها خودشان هم می دانستند که احمدی نژاد رأی می آورد چون نظرسنجی هم داشتند. در نظر سنجی واشنگتن پست، 62 درصد آرا به احمدی نژاد تعلق داشت که این میزان در نظرسنجی بعدی که یک ماه قبل از انتخابات انجام شد رشد داشته است.

وی ادامه داد: با حضور احمدی نژاد در صحنه رقابت های انتخاباتی، بسیاری از برنامه ریزی ها به هم خورد و مخالفان به سمت مدیریت انتخابات پیش رفتند. توجه به این نکته ضروری است که علت همه این مخالفت ها، تغییر در شکل مدیریت نظام جمهوری اسلامی ایران است و نوک پیکان متوجه مقام معظم رهبری است چراکه مدیریت نظام با ایشان است با رییس جمهور که نیست.

/ 3 نظر / 12 بازدید
فقط با 5000 تومان پول دار شويد

با سلام به شما دوست عزيز بهترين و درست ترين و جالب ترين روش کسب درآمد حتما بخونيد از دست نديد ----------------------------------------------------------------- لطفا پيش داوري نکنيد اول بخونيد بعد تصميم بگيريد اگه 5 دقيقه وقتتون را براش بزاريد ضرر نميکنيد bestdaramad.mihanblog.com با تشکر [لبخند][لبخند][گل][لبخند][لبخند]

حسین

سلام دوست عزیز در اینکه نظرسنجی های خارجی موید پیروزی احمدی نژاد بود شکی نیست و اسناد ان موجود است. حالا چون مشایی گفته میگی درست نیست. درسته که مشایی آدم .... است ولی این حرفش درسته. irna.ir/NewsShow.aspx?NID=30162991

blue star design room

خانه طراحان ستاره آبی با هر بودجه ای تبلیغات گسترده داشته باشید طراحی سایت از 20،000 تومان به بالا طراحی بنر کلیکی 1000 تومان به بالا طراحی کارت ویزیت 2000 تومان به بالا بروشور ،کاتالوگ و... بنر چاپی متری 2400 تومان فلکسی 6900 تومان باور کردنی نیست...؟! "فقط 1بار امتحان کنید" www.bluestars.ir