آقای ذوالنور در سخنرانی خود فرموده اند:

در آن 11 روزی که احمدی‌نژاد قهر کرده بود 200 نفر از شخصیت‌های نظام به صورت تلفنی و حضوری با او صحبت کردند ولی فایده‌ای نداشت احمدی‌نژاد رغبتاً بر سر کارش نیامد چون مجلس ملتهب شده بود و ضرب‌العجل هم تمام شده بود و اگر آن روز سر کارش حاضر نمی‌شود، فردای آن روز استیضاح می‌شد. اگر رأی عدم کفایت سیاسی احمدی‌نژاد در این مجلس مطرح می‌شد، بالاترین رأی عدم اعتماد تاریخ را می‌گرفت.

آقای صفار هرندی به آقای احمدی‌ن‍ژاد گفت که رهبری با یک مصوبه‌‌ای مخالف هستند، ا

ما آقای احمدی‌نژاد در جواب می‌گوید که حکم است، باید انجام شود.

آقای رئیس جمهور در بیاناتی از علی عبدالله صالح تمجید می‌کند که "شما نام سه امام و پیامبر را در نامت داری"! 

می خواستند عبدالله دوم، پادشاه اردن، که بنظر اینان همان سفیانی در علائم ظهور امام زمان(عج) است، در هنگام مسافرت وی به ایران، او را در آبگرم سرعین حاضر کنند تا علائمی که بر کمر و کتف سفیانی در روایات وارد شده است را بر روی بدن پادشاه ملاحظه نمایند.

آقای مشایی، چند روز قبل از مراسم سالروز ارتحال امام(ره)، بیان داشت که اتفاقی در چهارده و پانزده خرداد روی خواهد داد که دهان منتقدین بسته می‌شود. منظور وی این بود که در چهارده خرداد شهید می‌شود و روحش عروج پیدا خواهد کرد و در پانزده خرداد نیز امام زمان(عج) ظهور می‌کند!  بعد از این اظهارات، برخی از افراد این جریان، سخت به دنبال ویزای عربستان بودند تا در روزی که ادعا می‌شد ظهور امام زمان(عج) است، در مکه کنار آن حضرت باشند!! 

چند سال قبل در همین جا چند مطلب در مورد خزعبلات اطرافیان احمدی نژاد از جمله برادرش نوشتم و افسوس خوردم که در چنین سطحی از مقامات کشوری چنین مسائلی مطرح می شود طرف گفته بود امریکاییها در عراق دنبال امام زمان می گردند و صدام بهانه است بعدها گفت در کوههای ورامین داریم دنبال علائم ظهور می گردیم و چند مشابه دیگر حال چنان آش شور شده که کفن پوشان حرفه ای هم به تکاپو افتاده اند البته این حساسیت نه از سر صدق و صفا که ناشی از بغض است کافی است پیام نوروزی احمدی نژاد را گوش کنید یک تبریک خشک و خالی به "خانواده شهدا و جانبازان و رهبری عزیز و همه ملت" دارد و دهها بار امام زمان امام زمان! می کند این که نمی شود مملکت رییس دارد بابا پدر بیامرز نیامده دور ور داشته ای در پیام نوروزی ات فقط یک بار خیلی نرم اسم آقا را می آوری مستقیم میری سراغ اون یکی آقا وایسا ببینم

 

/ 0 نظر / 10 بازدید