در گل ماندن حسینیان

واقعا بدون شرح کافی است!

بنابر قول خبرگزاری مهر در جلسه بزرگداشت شهدای بصیرت آقای حسینیان رییس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس (فراکسیون طرفداران احمدی نژاد سابق) فرموده اند:

1- اما امروز که می خواهیم نفس راحتی بکشیم و بگوییم که جریان فتنه شکست خورده احمدی‌نژاد با حرکت نسنجیده خود یک یاس و حیرت را برای نیروهای در خط رهبری ایجاد کرد.

.

.

2-  امروز هم اگر مخیر به انتخاب بین موسوی و احمدی‌نژاد شویم واضح است که دوباره احمدی‌نژاد را انتخاب می‌کنیم زیرا فرق می‌کند بین بچه تخسی که گاهی در برابر پدر عصیان می‌کند و بچه‌ای که پدر خود را صرفاً شوهرننه می‌پندارد.

.

.

3-  در حال حاضر خیلی از افراد نگرانند و می‌گویند دیدید شما که از احمدی‌نژاد حمایت می‌کردید چه شد؟ اما ما نسبت به آنچه که در گذشته انجام داده‌ایم شرمنده نیستیم و آن زمان درست حمایت کردیم و با استنباط اینکه نظر رهبری این است چنین کاری را کردیم و بر حمایت خود در گذشته از احمدی‌نژاد اصرار می‌ورزیم.

.

.

4- واقعاً عجیب است که انسان همه چیز خود را فدای یک جریان انحرافی کند که خیرخواه او هم نباشد

.

.

5- امت حزب‌الله در این شرایط هم باید تلاش کند که جلوی نفوذ و سرایت این تفکر انحرافی را در نهادهای حکومتی بگیرد و در عین حال هم باید در چنین موقعیت همان طور که رهبری سیاست‌شان بر این قرار گرفته، هیمنه دولت اسلامی را حفظ کند البته امر بسیار مشکل و مسئولیت خطیری است که احتیاج به مطالعه زیادی دارد تا خدایی نکرده امت حزب‌الله روحیه خود را از دست ندهند. در این راستا بزرگان قوم نشسته‌اند و برای حفظ تفکر ( احتمالا روحیه- نویسنده) امت حزب‌الله می اندیشند.

.

.

‌ 6- ما احمدی‌نژاد را به خاطر شخص خودش انتخاب نکردیم بلکه به خاطر ویژگی‌هایی که داشت از جمله ساده زیستی، استکبار ستیزی و احیای گفتمان امام(ره) مورد حمایت قرار دادیم

اما در این ارتباط خدمت حضرت حسینیان عرض می کنیم که

1- از شما که بنابر فرموده خودتان روزی قاتل هم بوده اید یعنی در کمال آرامش نفس دیگران را بند می آورده اید و خدای گونه برای زندگی این و آن تصمیم می گرفته اید بعید است بفرمایید نمی توانید نفس راحتی بکشید. یه کم ملاحظه کنید قربان.

2- واقعا دست مریزاد انسان بهتر از این نمی توانست تفاوت احمدی نژاد و موسوی را بگوید احمدی نژاد بچه ای است که شیطونی هم می کند ولی موسوی رهبر را در محدوده قانون می پذیرد و بس.

3- دشمنتان شرمنده باشد باز هم به استنباط نظرات رهبری مطابق میلتان ادامه دهید و هر چه خواستید بکنید قابلی ندارد  

4- واقعا که شما و امثال شما محور کون و مکان هستید هر که را خواستید بالا می برید و اگر نخواستید منحرفش می خوانید اگر هم معلوم شد اشتباه کرده اید ایرادی ندارد شما به کُر وصلید از گذشته هرگز پشیمان نیستید ولی خدا نیاورد روزی را که رقیبتان اشتباهی بکند او جاسوس امریکا و اسراییل و انگلیس و فرانسه (همزمان) است و دشمن قسم خورده دین و امت و کوچکترین لیاقتش بر باد دادن دودمانش.

5- واقعا حیف این هیمنه حکومت احمدی نژادی است که از بین برود اگر او نباشد هاله نور کجا برود، انرژی هسته ای چگونه در زیرزمین توسط بچه راهنمایی تولید شود و ما وزیر هلو داشته باشیم که آدم بخواهد او را بخورد و زنان راحت بتوانند مشکلات زنانه شان را به وزیر بهداشت بگویند حیف نیست فقط می ماند آن بزرگان قوم که بیچاره ها دارند زور می زنند یه فکری بکنند برای این روحیه امت حزب الله

6- از این که بین "شخص" و "ویژگی" هایش تفاوت قائل شدید ممنونیم معلوم شد بعضی ها مثل ما عوام، رایشان مثلا به خوش تیپی ایشان بوده یا نه به چشمای خوشگلشان دل بسته بوده اند یا از قامت رعنایشان بی تاب شده بوده اند یا مثل بعضی خواص به مقالات علمی و فرهنگی و اقتصادی این کارشناس ارشد همه زمینه ها،  دل بسته بودند و یا به مدیریت بی نظیرشان در ترن هوایی تهران.

آقای حسینیان خوش باشید این دو روزه دنیا بگذرد همه در محضرملت و در نهایت محضر  الهی پاسخ گو خواهیم بود

 
 

/ 0 نظر / 8 بازدید